Wykład poświęcony Świętemu Janowi Pawłowi II

Studenci rozpoczynający kształcenie na pierwszym roku studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich są zobowiązani do uczestnictwa w Wykładzie poświęconemu Świętemu Janowi Pawłowi II, którego celem jest zapoznanie studentów z osobą, działalnością oraz twórczością patrona Uniwersytetu.

Wykład poświęcony Świętemu Janowi Pawłowi II zorganizowany jest w formie ogólnouczelnianego wykładu w wymiarze 30 godzin dydaktycznych, odbywanego w semestrze letnim, kończącego się zaliczeniem i za który student nie otrzymuje punktów ECTS.

Koordynator ogólnouczelnianego Wykładu poświęconego Świętemu Janowi Pawłowi II

o. prof. dr hab. Jarosław Kupczak